Lekka Obudowa

Adres strony: http://www.lekkaobudowa.pl/plyty-warstwowe.html

Płyty obornickie warstwowe

Jako jeden z najlepszych w Wielkopolsce realizatorów inwestycji płyt warstwowych, których inna nazwa brzmi płyty obornickie oferujemy produkty trwałe i charakteryzujące się wysoką jakością. Płyty warstwowe wytwarzamy z rdzeniem poliuretanowym, co gwarantuje parametry techniczne na wysokim poziomie, a także niezwykłą jakość estetyczną produktu. Nasi pracownicy ciągle podwyższają swoje kwalifikacje, co sprawia, że stosujemy coraz bardziej nowoczesne sposoby produkcji płyt warstwowych.

Płyty warstwowe obornickie z rdzeniem poliuretanowym montaż

Oprócz produkcji oferujemy naszym klientom także montaż płyty obornickiej. Fachowcy, z których pracy jesteśmy dumni doradzą wybór najlepszych produktów, a także zrealizują każde, nawet najbardziej śmiałe założenie architektoniczne. Montaż płyty obornickiej nie ma dla nas żadnych tajemnic. W końcu jesteśmy liderem w produkcji i montażu płyt warstwowych. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem płyt warstwowych. Dogodne ceny i dopasowany do klienta, nie wymagający zbędnej zwłoki montaż płyt obornickich to zaleta naszej firmy.
Płyta warstwowa dachowa T3
PŁYTA WARSTWOWA DACHOWA T3

Produkujemy z rdzeniem poliuretanowym lub PiR o gęstości 40 kg/m3. Grubość rdzenia waha się od 40 do 120 mm. T3 produkujemy w gamie barw RAL z odpowiednio wyprofilowaną okładziną. Można je stosować na wielu budynkach, od magazynowych, przez inwentarskie, po użyteczności publicznej.
Płyta warstwowa dachowa T5
PŁYTA WARSTWOWA DACHOWA T5

Nowoczesny i estetyczny pomysł na dach chłodni, magazynu, obiektu użyteczności publicznej, czy budynku inwentarskiego w gospodarstwie rolnym. T5 to rdzeń o gęstości 40 kg/m3 i grubość od 40 do 120 mm. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami technicznymi.
Płyta warstwowa ścienna z ukrytym mocowaniem
PŁYTA WARSTWOWA ŚCIENNA Z UKRYTYM MOCOWANIEM

Dzięki nim stworzysz świetną obudowę wielu rodzajów budynków. Okładziny profilujemy gładko, liniowo, lub z wykorzystaniem mikroprofili. Niewidoczny łącznik znajduje się w styku płyt ściennych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy pomogą wybrać najbardziej optymalny materiał budowlany.
Płyta warstwowa ścienna z widocznym mocowaniem
PŁYTA WARSTWOWA ŚCIENNA Z WIDOCZNYM MOCOWANIEM

Ich cechą szczególną jest to, że łącznik płyt ściennych jest widoczny na ich styku. Oferujemy produkty o różnych grubościach rdzenia, grubości okładzin i różniące się innymi parametrami. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami produktu i do kontaktu z naszymi pracownikami.
Płyty dachowe TK5 - Fiberglass
PŁYTY DACHOWE TK5 - FIBERGLASS

Okładzina płyty dachowej z fiberglassu, która jest wykorzystywana do produkcji TK5 to komfort użytkowania dzięki zaawansowanej odporności na czynniki chemiczne, bakterie, a także na czynniki mechaniczne. Płyty TK5 oferujemy w różnych kolorach gamy barw RAL i w różnych rozmiarach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
Płyty warstwowe chłodnicze CH
PŁYTY WARSTWOWE CHŁODNICZE CH

Doskonały budulec magazynów i chłodni, w których temperatura wewnętrzna ma spadać sporo poniżej zera. Funkcjonalność zawdzięczają aplikowaniu masy uszczelniającej pomiędzy poszczególne warstwy bezpośrednio na placu budowy. Ich wyprofilowane krawędzie ułatwiają montaż i zwiększają izolację termiczną. Płyty warstwowe łączy podwójny zamek, dzięki czemu zachowane są wysokie właściwości szczelności ogniowej.
Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy, do których należą nie tylko sprzedaż, ale i montaż płyt chłodniczych.