SPRAWDZONA
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
SŁONAWY 14B
64-600 OBORNIKI
BIURO@LEKKAOBUDOWA.PL

DZIAŁ HANDLOWY:
TEL.: +48 61 297 06 30
6
5
3
2
1

Płyty obornickie warstwowe z rdzeniem poliuretanowym montaż

Jako jeden z najlepszych w Wielkopolsce realizatorów inwestycji płyt warstwowych, których inna nazwa brzmi płyty obornickie oferujemy produkty trwałe i charakteryzujące się wysoką jakością. Płyty warstwowe wytwarzamy z rdzeniem poliuretanowym, co gwarantuje parametry techniczne na wysokim poziomie, a także niezwykłą jakość estetyczną produktu. Nasi pracownicy ciągle podwyższają swoje kwalifikacje, co sprawia, że stosujemy coraz bardziej nowoczesne sposoby produkcji płyt warstwowych.
Oprócz produkcji oferujemy naszym klientom także montaż płyty obornickiej. Fachowcy, z których pracy jesteśmy dumni doradzą wybór najlepszych produktów, a także zrealizują każde, nawet najbardziej śmiałe założenie architektoniczne. Montaż płyty obornickiej nie ma dla nas żadnych tajemnic. W końcu jesteśmy liderem w produkcji i montażu płyt warstwowych. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem płyt warstwowych. Dogodne ceny i dopasowany do klienta, nie wymagający zbędnej zwłoki montaż płyt obornickich to zaleta naszej firmy.
Płyta warstwowa dachowa T3
PŁYTA WARSTWOWA DACHOWA T3

Produkujemy z rdzeniem poliuretanowym lub PiR o gęstości 40 kg/m3. Grubość rdzenia waha się od 40 do 120 mm. T3 produkujemy w gamie barw RAL z odpowiednio wyprofilowaną okładziną. Można je stosować na wielu budynkach, od magazynowych, przez inwentarskie, po użyteczności publicznej.
Płyta warstwowa dachowa T5
PŁYTA WARSTWOWA DACHOWA T5

Nowoczesny i estetyczny pomysł na dach chłodni, magazynu, obiektu użyteczności publicznej, czy budynku inwentarskiego w gospodarstwie rolnym. T5 to rdzeń o gęstości 40 kg/m3 i grubość od 40 do 120 mm. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami technicznymi.
Płyta warstwowa ścienna z ukrytym mocowaniem
PŁYTA WARSTWOWA ŚCIENNA Z UKRYTYM MOCOWANIEM

Dzięki nim stworzysz świetną obudowę wielu rodzajów budynków. Okładziny profilujemy gładko, liniowo, lub z wykorzystaniem mikroprofili. Niewidoczny łącznik znajduje się w styku płyt ściennych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy pomogą wybrać najbardziej optymalny materiał budowlany.
Płyta warstwowa ścienna z widocznym mocowaniem
PŁYTA WARSTWOWA ŚCIENNA Z WIDOCZNYM MOCOWANIEM

Ich cechą szczególną jest to, że łącznik płyt ściennych jest widoczny na ich styku. Oferujemy produkty o różnych grubościach rdzenia, grubości okładzin i różniące się innymi parametrami. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami produktu i do kontaktu z naszymi pracownikami.
Płyty dachowe TK5 - Fiberglass
PŁYTY DACHOWE TK5 - FIBERGLASS

Okładzina płyty dachowej z fiberglassu, która jest wykorzystywana do produkcji TK5 to komfort użytkowania dzięki zaawansowanej odporności na czynniki chemiczne, bakterie, a także na czynniki mechaniczne. Płyty TK5 oferujemy w różnych kolorach gamy barw RAL i w różnych rozmiarach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
Płyty warstwowe chłodnicze CH
PŁYTY WARSTWOWE CHŁODNICZE CH

Doskonały budulec magazynów i chłodni, w których temperatura wewnętrzna ma spadać sporo poniżej zera. Funkcjonalność zawdzięczają aplikowaniu masy uszczelniającej pomiędzy poszczególne warstwy bezpośrednio na placu budowy. Ich wyprofilowane krawędzie ułatwiają montaż i zwiększają izolację termiczną. Płyty warstwowe łączy podwójny zamek, dzięki czemu zachowane są wysokie właściwości szczelności ogniowej.
Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy, do których należą nie tylko sprzedaż, ale i montaż płyt chłodniczych.